Την Πέμπτη 23 Μαΐου 2024 διεξήχθησαν φιλικοί αγώνες μπάσκετ αγοριών και μικτών ομάδων βόλεϊ του 1ου και 2ου Γυμνασίου Πεύκων, στο κλειστό γυμναστήριο του 2ου Γυμνασίου Πεύκων. Θερμά συγχαρητήρια στους γυμναστές των δύο σχολείων, Βιολέττα Φετφατζίδου του 1ου Γυμνασίου Πεύκων και Χαράλαμπο Πολυνόπουλο του 2ου Γυμνασίου Πεύκων για την άψογη διοργάνωση των αγώνων. Ευχαριστούμε τον κ. Γιάννη Γρηγορούδη, γυμναστή και προπονητή-διαιτητή μπάσκετ, που αποδέχτηκε την πρόσκληση του 2ου Γυμνασίου Πεύκων και ανέλαβε τη διαιτησία του αγώνα καλαθοσφαίρισης και την Κυριακή Γιαννακοπούλου, παλιά μαθήτρια του σχολείου μας και αθλήτρια βόλεϋ για τη διαιτησία του αγώνα πετοσφαίρισης.

Ευχαριστούμε πολύ το 2ο Γυμνάσιο Πεύκων για τη θερμή υποδοχή και φιλοξενία!

Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στους αγώνες! Και του χρόνου!