Έφτασε η στιγμή να αποχαιρετήσουν οι απόφοιτοι του 2024 τα θρανία του Γυμνασίου και να ανοίξουν τα φτερά τους προς νέες περιπέτειες, κλείνοντας το κεφάλαιο "Γυμνάσιο" με ένα αξέχαστο πάρτι! Φόρεσαν τα χαμόγελά τους και ετοιμάστηκαν για μια βραδιά γεμάτη αναμνήσεις, συγκινήσεις αλλά και χαρούμενες στιγμές. Η γιορτή αποφοίτησης που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας τη Δευτέρα 17 Ιουνίου 2024 θα μείνει σε όλους αξέχαστη! Η γιορτή ξεκίνησε με σύντομους χαιρετισμούς από τη Διευθύντρια, τον Υποδιευθυντή, τον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων και τον Πρόεδρο του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου. Ακολούθησε η απονομή Επαίνων Αποφοίτησης και Αναμνηστικών Λευκωμάτων Αποφοίτων, προσφορά του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων. Στη συνέχεια όλοι μαζί θυμηθήκαμε όμορφες στιγμές από τις εκδρομές μας και ακούσαμε τις εντυπώσεις των παιδιών της Γ’ τάξης από τα μαθητικά τους χρόνια στο Γυμνάσιο. Η βραδιά έκλεισε με φαγητό, ζωντανή μουσική (τραγούδι και κιθάρα από τον αγαπημένο Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας, συνοδεία μπουζουκιού)  και χορό.

Ένα μεγάλο «ευχαριστώ» στον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων για τη διοργάνωση της όμορφης αυτής γιορτής!

Δείτε το Αναμνηστικό Λεύκωμα 2024 ΕΔΩ, ακούστε τις εντυπώσεις των παιδιών που αποφοίτησαν ΕΔΩ και πάρτε μία γεύση από το γλέντι ΕΔΩ