Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες και φίλοι του σχολείου μας,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη θερμή σας ανταπόκριση στο πασχαλινό παζάρι του σχολείου μας. Ευχαριστούμε, επίσης, τις περσινές μας μαθήτριες που δεν μας ξέχασαν και ήρθαν να στηρίξουν το σχολείο που πέρασαν τα τρία προηγούμενα μαθητικά τους χρόνια! Η συμμετοχή όλων, με την αγορά λαμπάδων, χειροποίητων τσουρεκιών και κόκκινων αυγών, συνέβαλε στην επιτυχία του παζαριού. Χάρη στην υποστήριξή σας, συγκεντρώθηκε ένα σημαντικό ποσό που θα διατεθεί για την τελετή αποφοίτησης της Γ' τάξης και για την κάλυψη άλλων αναγκών του σχολείου. Η ομαδική δουλειά, η αλληλεγγύη και η στήριξή σας προς το σχολείο μας είναι πολύτιμες και μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε το έργο μας με αφοσίωση. Μεγάλη ήταν, επίσης, η υποστήριξη των καταστηματαρχών και κατοίκων της περιοχής μας! Σας ευχαριστούμε από τα βάθη της καρδιάς μας!

Συγχαρητήρια στα παιδιά που βοήθησαν στην κατασκευή των λαμπάδων αλλά και στη διάθεσή τους! Συγχαρητήρια και στις εκπαιδευτικούς Λίνα Ίγγιλη (πανταχού παρούσα σε κάθε δράση του σχολείου), Σοφία Σουρμενίδου και Δήμητρα Παπαναστασίου, καθώς και στην καθαρίστρια του σχολείου μας, Βάσω Τσομπανίδου για τις υπέροχες λαμπάδες που έφτιαξαν! Μπράβο και στις υπέροχες μαμάδες του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, Ταμάρα Μαβίδου και Ελένη Δελημπαΐδου, για τα καταπληκτικά τσουρέκια και αυγά που έφτιαξαν!!

Δείτε φωτογραφίες από το παζάρι και τα προϊόντα που διατέθηκαν  ΕΔΩ